Nowa homologacja dla Posnet Mobile EU

Posted by   admin   |   Categories :   Kasy fiskalne

Posnet Mobile EU – prawdopodobnie, swego czasu jedna z najczęściej wybieranych mobilnych kas fiskalnych. Jednak z końcem ważności homologacji oraz pojawieniem się na rynku fiskalnym nowocześniejszych, model ten przestał być dostępny w sprzedaży. Jak się okazało – nie na długo. Co zatem zdecydowało o powrocie kasy marki Posnet?

Jaka jest kasa fiskalna Posnet Mobile EU?

Kasa fiskalna marki Posnet, choć może nie bije rekordów pod względem nowoczesności i liczby dostępnych funkcji, to jednak w dużym stopniu została zoptymalizowana pod wieloma względami.

Mobile EU, jak sama nazwa wskazuje, znakomicie radzi sobie w handlu obwoźnym lub sytuacjach biznesowych wymagających dojazdu do klienta. Decyduje o tym lekka, ergonomiczna i nieduża konstrukcja, a przy tym solidna, odporna na częsty transport oraz intensywną eksploatację. Nie oznacza to jednak, że urządzenie nie może być zastosowane w sprzedaży stacjonarnej. Wręcz przeciwnie, okazuje się bardzo praktyczna zwłaszcza w przypadku punktów handlowych posiadających stanowiska pracy o dość ograniczonej przestrzeni.

Kasa rejestrująca nie posiada funkcji elektronicznej kopii paragonów – fakt. Nie zawsze jednak rozwiązanie to przekonuje każdego użytkownika. Z drugiej strony, Mobile EU pozwala sprawnie obsługiwać parkingi, dysponuje naprawdę wydajnym akumulatorem (z możliwością ładowania w samochodzie) oraz zawiera klawisze funkcyjne – czyli też opcję zapisu skrótów klawiszowych, aby transakcje z udziałem popularnych produktów lub powtarzalne operacje (np. wykonanie raportu dobowego) przeprowadzane były znacznie szybciej.

No i cena – na tym także polega optymalizacja w przypadku tej kasy. Użytkownicy decydujący się na zakup modelu Mobile EU uzyskują solidną, praktyczną i wielozadaniową kasę przy całkiem niedużych kosztach (zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi ulga za zakup pierwszego urządzenia fiskalnego).

Nowa homologacja, czyli Mobile EU wraca do sprzedaży

Można w dużym uproszczeniu powiedzieć, że upływający termin homologacji dla Mobile EU zbiegał się z czasem, w którym na znaczeniu zaczęły zyskiwać inne lub nowe kasy marki Posnet – wystarczy wspomnieć takie modele, jak Mobile HS EJ, Revo czy Ergo. Stąd może przekonanie, że choć tamto urządzenie cieszyło się pewnym uznaniem – jego czas dobiegł końca. Problem nie dotyczyłby raczej aktualnych posiadaczy Mobile EU, którzy zakupili ją, gdy homologacja była jeszcze aktualna. Jednak nie istniałaby już możliwość nabycia tego modelu.

Nie istniałaby, ponieważ niedługi czas później producent zakomunikował, że kasa ta powróci z nową homologacją. Informacja ta została potem potwierdzona przez Główny Urząd Miar, zatem kolejni podatnicy mają możliwość wybrać to urządzenie, gdyż znów będzie ono dostępne w sprzedaży. Jeśli zainteresowały Was rozwiązania tego modelu i zastanawiacie się, czy właśnie jej nie potrzebuje Wasze przedsiębiorstwo, upewnijcie się, sięgając po dodatkowe szczegóły, dostępne na stronie produktowej Posnet Mobile EU. I, oczywiście, nie zapomnijcie podzielić się w komentarzach wrażeniami – zapewne, niejedna osoba jest ciekawa, w jakim stopniu kasa spełnia oczekiwania kolejnych użytkowników.

14 grudnia, 2016

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Nowa homologacja dla Posnet Mobile EU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *