Novitus Next Online – pokaz możliwości współczesnych urządzeń fiskalnych

Posted by   admin   |   Categories :   Kasy fiskalne

Choć przywołany model istniał jeszcze w wersji z elektroniczną kopią paragonów, i tak pozostaje stosunkowo nowym urządzeniem fiskalnym. A teraz, gdy pojawił się również w wariancie online, warto znów do niego wrócić. Warto, ponieważ zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu współczesnych technologii sprzedaży, także tych komunikujących się z CRK. To dzięki rozwiązaniom, które – z początku wręcz innowacyjne – nadal znakomicie oddają nowoczesność, praktyczność i atrakcyjność obecnych urządzeń rejestrujących. Czas przyjrzeć się bliżej możliwościom kasy fiskalnej Novitus Next Online!

Nowa generacja kasy rejestrującej od Novitus

Pierwszą kwestią, która może zainteresować wielu przedsiębiorców – a zwłaszcza tych zobligowanych do wcześniejszego wdrożenia urządzeń fiskalnych online – jest fakt, że opisywany model spełnia wszystkie wymagania potrzebne do pracy w ramach nowego systemu teleinformatycznego. Oznacza to więc, że transmituje przez internet niezbędne dane do CRK. Standardowo w urządzeniu znajduje się port Ethernet, który można w tym celu wykorzystać, podłączając kasę fiskalną od Novitus do znajdującej się w firmie komputerowej sieci LAN. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by Next Online wzbogacić o modem GSM bądź moduł WiFi, dzięki czemu współpraca z CRK będzie mogła odbywać się bezprzewodowo. Poza tym, urządzenie pozwala na komunikację z terminalami płatniczymi oraz zapisuje w pamięci chronionej (w postaci cyfrowej) ważne dane, takie jak kopie wsytawionych paragonów czy raporty dobowe.

Integracja technologii, która wciąż robi wrażenie

W kasie fiskalnej Novitus Next Online jest wiele ciekawych rozwiązań, które zasługują na uwagę. Jedna z nich ma charakter konstrukcyjny, co przekłada się na atrakcyjne możliwości użytkowe. Chodzi bowiem o zgrabną integrację różnych technologii w ramach niedużej, solidnej i stylowej obudowy. Czyli połączenie kasy fiskalnej z tabletem. Oprócz bowiem klasycznej, ergonomicznej klawiatury, kasa rejestrująca Novitus Next Online posiada obszerny ekran dotykowy, który sprzyja przyjaznej obsłudze urządzenia oraz czytelnemu wyświetlaniu różnorodnych treści. Należy odnotować, że zaimplementowanie tabletu wiąże się z typowymi dla tej technologii korzyściami. Przedsiębiorca może nie tylko cieszyć się popularnym oprogramowaniem Android czy nowoczesnymi aplikacjami do zarządzania biznesem. Zyskuje także dostęp do takich opcji, jak przeglądanie internetu i poczty elektronicznej, wywoływanie grafik i filmów bądź użycie kalkulatora albo kalendarza. W dodatku otrzyma dość dużo swobody w zakresie konfiguracji panelu sterowania, wedle swoich preferencji i potrzeb.

Rozwiązania Novitus Next Online, dla których nie ma limitu

Można by było oczywiście mówić jeszcze o wydajnym mechanizmie drukującym, oferującym różne możliwości, atrakcyjnych standardach komunikacyjnych, pozwalających na współpracę z rozmaitymi urządzeniami peryferyjnymi czy też o mocnych podzespołach. Zwróćmy jednak większą uwagę na rozwiązania szczególne dla tego modelu od Novitus. Takie jak choćby NoviCloud – aplikacja udostępniana za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki niej użytkownik opisywanej kasy fiskalnej online może przechowywać ważne dane w chmurze oraz zarządzać funkcjami urządzenia w trybie zdalnym. A to nie wszystko. Kolejny, niezaprzeczalny atut kasy fiskalnej Novitus Next Online związany jest z bazą towarową. Model od Novitus umożliwia bowiem zaprogramowanie dowolnej liczby pozycji PLU. Innymi słowy, przedsiębiorca decydujący się na tę technologię sprzedaży, nie musi w ogóle przejmować się tym parametrem i zastanawiać się, czy jego oferta ulegnie poszerzeniu w przyszłości oraz czy urządzenie będzie w stanie współpracować z całym asortymentem.

17 lipca, 2020

Tagi: , , , ,

One thought on “Novitus Next Online – pokaz możliwości współczesnych urządzeń fiskalnych

  • W pełni się zgadzam, zdecydowanie jedno z najnowocześniejszych i najciekawszych urządzeń fiskalnych obecnie na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *