Dlaczego nadal warto zainteresować się kasą Elzab K10?

Posted by   admin   |   Categories :   Kasy fiskalne

Na dzisiejszym rynku fiskalnym znajdziemy ciekawe kasy rejestrujące, które są bardzo często wybierane przez podatników. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się sprawdzone urządzenia, obecne w ofercie dystrybutorów od co najmniej kilku lat. Takim modelem na pewno jest K10, czyli kasa marki Elzab, która wyróżnia się m.in. obecnością kolorowego panelu dotykowego. A intuicyjna obsługa to nie jedyne, co aktualnie przemawia za wdrożeniem tego urządzenia…

Przyjazne funkcje w małym urządzeniu fiskalnym

Nie tylko eksperci od kas rejestrujących zdają sobie sprawę z tego, że współcześnie praktyczne rozwiązania technologiczne nie są wyłącznie domeną dużych urządzeń fiskalnych. Innymi słowy, przyjazne funkcjonalności występują obecnie również w mniejszych modelach. Ba! Niekiedy to własnie kompaktowe kasy wyznaczają standardy w całej branży technologii sprzedaży. A najlepszym tego przykładem jest Elzab K10. To właśnie we wspomnianym urządzeniu po raz pierwszy zastosowano rozwiązanie znane ze smartfonów czy tabletów, czyli kolorowy panel dotykowy. Nie powinno więc dziwić, że wielu użytkowników określa model K10 jako najbardziej intuicyjną w obsłudze kasę fiskalną, z którą mieli do czynienia.

W urządzeniu marki Elzab znalazły się też oczywiście inne rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają codzienną pracy. Wypada tu wspomnieć chociażby o module elektronicznej kopii paragonów, trybie szybkiej sprzedaży czy możliwości zasilania akumulatora bezpośrednio z instalacji samochodowej. Co ciekawe, Elzab K10 jest oferowana w kilku wariantach technologicznych oraz kolorystycznych. Dzięki temu można nie tylko dostosować wygląd kasy do indywidualnych upodobań przedsiębiorcy, ale też wyposażyć urządzenie w moduł Bluetooth albo Wi-Fi. A wszystko po to, aby jeszcze bardziej usprawnić zarządzanie sprzedażą.

Jakość wykonania kasy Elzab

Tak jak już delikatnie zaznaczyliśmy w poprzednim akapicie, Elzab K10 to niewielka kasa fiskalna. Warto jednak podkreślić, że to jedno z najmniejszych urządzeń rejestrujących, na które mogą się obecnie zdecydować polscy przedsiębiorcy. Co więcej, model K10 wyróżnia się naprawdę solidnym wykonaniem. W tej kasie fiskalnej zastosowano np. dwukomponentową obudowę, która zapewnia dużą odporność na intensywną eksploatację czy nawet uszkodzenia mechaniczne. W przypadku Elzab K10 istotne jest również to, że kolorowy panel dotykowy charakteryzuje się wytrzymałością i szczelnością. Dzięki temu obszar roboczy nie ulega zużyciu, a urządzenie może służyć przedsiębiorcy przez wiele lat prowadzenia ewidencji.

K10 z certyfikatem Online Ready

Aktualnie jeszcze jedna cecha kasy K10 przemawia za tym, żeby zainteresować się akurat tym modelem. Mowa tu oczywiście o gwarancji Online Ready, którą posiadają wybrane urządzenia fiskalne marki Elzab. Pisząc w największym skrócie, modele z tym certyfikatem będzie można kiedyś unowocześnić i dostosować do wymogów systemu kas rejestrujących online. A to z kolei pozwoli uniknąć w przyszłości obowiązku zastąpienia dotychczasowego urządzenia. Także w przypadku Elzab K10, wystarczające okaże się odpowiednie zmodernizowanie kasy i wyposażenie jej w funkcjonalności niezbędne do pracy w systemie online.

17 stycznia, 2018

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Dlaczego nadal warto zainteresować się kasą Elzab K10?

  • Odpowiedź prosta i szybka: bo to NADAL świetna, wygodna, wytrzymała i nowoczesna kasa 🙂 sam z niej korzystam i nie czuję, by się jakkolwiek „zestarzała” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *