Wydajne drukarki fiskalne marki Emar

Posted by   admin   |   Categories :   Drukarki fiskalne

Zwykle, gdy mówi się o popularnych markach, odpowiedzialnych za produkcję technologii sprzedaży, wspomina się o takich firmach, jak Elzab, Novitus czy Posnet. Prawdą jest jednak, że istnieją także inne, które także mają do zaoferowania ciekawe urządzenia fiskalne. Dobrym przykładem jest choćby firma Emar i produkowane przez nią, solidne, funkcjonalne drukarki rejestrujące.

Jeśli naprawdę chcemy szerzej poznać rynek fiskalny, nie możemy pozostawać w kręgu – co prawda – nie rzadkich marek, ale jednak nie „jedynych słusznych”. Warto rozejrzeć się też za innymi rozwiązaniami. Może się bowiem okazać, że przeoczymy modele, które znakomicie odpowiadają na potrzeby stawiane przez naszą firmę. Dlatego dziś powiemy o marce Emar, a dokładniej o jednym, konkretnym przykładzie – funkcjonalnej drukarce Printo 57Te.

Korzystne rozwiązania w zakresie wydruku

Co model marki Emar ma do zaoferowania współczesnemu przedsiębiorcy? Na pewno atrakcyjne możliwości, związane z szeroko pojętym wydrukiem. Warto zacząć od zdecydowanie nowoczesnej opcji, jaką jest elektroniczna kopia paragonów. Printo 57Te nie drukuje potrzebnych informacji na dodatkowej rolce papieru, jak to ma miejsce w mniej zaawansowanych modelach. W zamian umieszcza je w formie cyfrowej na niedużej karcie pamięci SD, która znakomicie ułatwia i przyspiesza przenoszenie danych na komputer. Tak więc podatnik nie musi już dbać o kondycję wielu papierowych wydruków. Może również zaoszczędzić na materiałach eksploatacyjnych, gdyż drukarka potrzebuje do pracy tylko jednej rolki. To także znaczne ułatwienie przy instalacji papieru – tym bardziej, że mechanizm typu „wrzuć i pracuj” maksymalnie upraszcza ten proces. W ten sposób sprzedawca nie musi się stresować obsługą urządzenia, a klienci niecierpliwić oczekiwaniem na zakończenie transakcji.

Baza towarowa, oprogramowanie i akcesoria

Zgodnie ze specyfiką drukarek fiskalnych, Emar Printo 57Te pozwala na obsługę dość pojemnej bazy towarowej, liczącej bowiem 100 000 pozycji. Oczywiście, wpierw muszą one zostać zdefiniowane przy użyciu odpowiedniego programu komputerowego. Niemniej, model marki Emar posiada protokół komunikacyjny zgodny z wieloma innymi i popularnymi. Wobec tego, pozwala na zastosowanie wielu różnych programów sprzedażowych. Warto też dodać, że przedsiębiorca, jeśli sobie tego zażyczy, może zamówić drukarkę z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak wolnostojący wyświetlacz czy też tablica, przymocowywana na przedniej ścianie urządzenia w celu umieszczenia na niej różnych materiałów reklamowych. Rezultat? Atrakcyjniejsze stanowisko pracy, a w dodatku bardziej dostosowane do potrzeb zarówno sprzedawcy, jak i jego klientów.

 

Uniwersalne rozwiązania drukarki Emar Printo 57Te sprawiają, że znakomicie odnajduje się w różnego typu przedsiębiorstwa, zapewniając tę samą wygodę pracy i skuteczność prowadzonej sprzedaży. A to tylko jeden przykład! Będziemy jeszcze wracać do urządzeń oferowanych przez inne, być może rzadziej omawiane marki.

10 października, 2016

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Wydajne drukarki fiskalne marki Emar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *