Drukarka przygotowana na intensywną pracę – Posnet Thermal FV EJ

Posted by   admin   |   Categories :   Drukarki fiskalne

Tym razem mamy konkretną bohaterkę wpisu, czyli drukarkę fiskalną marki Posnet. Dlaczego właśnie ona? To zabawne, ale wyszliśmy od tego samego pytania, gdy zrozumieliśmy, jak dużą popularnością cieszy się to urządzenie. Podobno świadczy o tym optymalne połączenie praktycznych funkcji, korzystnych parametrów i nowoczesnych rozwiązań. Brzmi świetnie, ale mało konkretnie – dlatego czas przyjrzeć się Thermal FV EJ bliżej.

Duża baza towarowa, długie nazwy produktów i usług

Przede wszystkim, Thermal FV EJ, jak przystało na drukarki fiskalne, oferuje korzystne parametry w przypadku nieco większych punktów handlowych, posiadających szerszą ofertę sprzedażową. Świadczy o tym pojemność bazy towarowej modelu marki Posnet – 250 000 PLU. To dość spora liczba pozycji, która pozwala „zmieścić” wszystkie elementy asortymentu lub pozostawić wolną przestrzeń na dalszy rozwój działalności. Co więcej, długie nazwy produktów i usług (do 40 znaków) pomagają ominąć zbyt ogólne nazewnictwo, dzięki czemu istnieje pewność, że – zgodnie z prawem – cała oferta jest precyzyjnie zdefiniowana.

Wygodne rozwiązania w służbie komfortu pracy

Zazwyczaj słyszy się dość pozytywne głosy na temat Thermal FV EJ, również za sprawą tego, że urządzenie jest przyjazne w obsłudze. Decydować może o tym kilka rozwiązań, zarówno zaawansowanych technologicznie, jak i tych prostszych, ale nadal praktycznych. Model marki Posnet oferuje opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów – kto musiał (lub musi) zmagać się z papierowymi wydrukami, gromadzonymi w niemalże sterylnych warunkach, ten zna wartość tego udogodnienia. Poza tym, to znacznie prostsza droga do archiwizacji i zarządzania danymi oraz możliwość zaoszczędzenia na dodatkowych materiałach eksploatacyjnych (Thermal FV EJ funkcjonuje przy użyciu tylko jednej rolki o długości 100 m!). Ponadto, istotną rolę odgrywa tutaj mechanizm drukujący, szybko i precyzyjnie wystawiający paragony, a przy tym też zapewniający śmiesznie łatwą instalację papieru. Być może mało kto po drugiej stronie lady jest tego świadom, ale takim faktom zawdzięcza to, że nie musi w nieskończoność czekać na zamknięcie transakcji. Warto też wspomnieć o obszernym i ustawianym wyświetlaczu LCD, emitującym czytelne komunikaty, bez względu na uwarunkowania oświetleniowe.

Znakomita komunikacja to podstawa!

Jak dobrze wiemy, w przeciwieństwie do kasy fiskalnej, drukarka nie może się obyć bez komputera i programu sprzedażowego. Nic więc dziwnego, że dobra komunikacja w tego typu technologiach to podstawa. Tak też jest w przypadku drukarki fiskalnej Posnet Thermal FV EJ. Urządzenie posiada popularne i sprawdzone porty komunikacyjne typu USB i RS232, zapewniające dobrą wymianę danych z komputerem. Jeśli jednak ktoś nie specjalnie toleruje obecność przewodów i kabli, może zamówić model marki Posnet z modułem Bluetooth, pozwalającym na połączenie bezprzewodowe z różnymi elementami systemu sprzedaży. Trzeba też nadmienić, że Thermal FV EJ posiada 2 popularne protokoły komunikacyjne. Co to oznacza w praktyce? Możliwość korzystania z większości programów sprzedażowo-magazynowych, dostępnych na polskim rynku.

 

Cóż, z pewnością dałoby się znaleźć urządzenia, które przewyższają tę drukarkę fiskalną w funkcjach, parametrach i – zapewne – w cenie. Niemniej, trzeba też przyznać, że opinie na temat Posnet Thermal FV EJ nie są wyssane z palca. Urządzenie jest przygotowane na intensywną pracę, a ponadto oferuje wiele możliwości, znajdujących zastosowanie w różnych branżach i rodzajach działalności handlowych.

17 sierpnia, 2016

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

One thought on “Drukarka przygotowana na intensywną pracę – Posnet Thermal FV EJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *